Obsługa informatyczna firm

Obsługa informatyczna firm

Osbługa informatyczna firm  co skorzystam przy umowie na informatyczną obsługę biznesu.
Informatyczna obsługa firm czy potrzebna?

Obsługa informatyczna firm może pomóc Twojej firmie zachować aktualność i bezpieczeństwo. Rozwiązania te obejmują plan tworzenia kopii zapasowych i odtwarzania po awarii, solidny protokół bezpieczeństwa oraz szkolenie zespołu w zakresie rozpoznawania phishingu i innych prób kradzieży informacji. Ponadto, kompleksowe rozwiązania informatyczne zaspokajają potrzeby każdego poziomu firmy.

AIR

Jeśli jesteś właścicielem firmy szukającym obsługi informatycznej dla firm, to trafiłeś we właściwe miejsce. Explore TEK, certyfikowana przez SBA 8 (a) mała firma, dostarcza różnorodne rozwiązania IT, aby zaspokoić zróżnicowane potrzeby klientów. Konsultanci IT organizacji wykorzystują elastyczne modele dostaw i rozszerzone zestawy umiejętności, aby pomóc organizacjom rozwijać i wdrażać aplikacje specyficzne dla klienta. Usługi firmy obejmują również inżynierię systemów, tworzenie stron internetowych i testowanie integracji. Firma świadczy również usługi konsultingowe w zakresie zarządzania i cyberbezpieczeństwa.

University of New Orleans (UNO) oferuje usługi informatyczne dla firm, aby wspierać swoje krytyczne systemy obliczeniowe. Usługi te obejmują wsparcie od komputerów stacjonarnych i aplikacji po sieci bezprzewodowe. Ponadto dział informatyczny NTS oferuje kompleksowe rozwiązania w zakresie bezpieczeństwa informatycznego, aby chronić dane uniwersytetu i zapobiegać nieausztachetyzowanemu dostępowi. Ponadto dział informatyczny NTS świadczy usługi pomagające studentom i wykładowcom uczelni w zarządzaniu informacjami akademickimi, administracyjnymi i biznesowymi.

Duże, uznane firmy telekomunikacyjne zapewniają pojemność centrów danych. Niektóre z tych firm oferują również zarządzanie infrastrukturą. Dostawcy usług zarządzanych pomagają firmom w zarządzaniu ich własną infrastrukturą IT, oszczędzając czas i zasoby. Przeprowadzają również kontrole bezpieczeństwa i konserwują sprzęt, umożliwiając bezproblemowe dostarczanie aplikacji. Ogólnie rzecz biorąc, kompleksowe usługi wsparcia informatycznego pomagają firmom efektywniej zarządzać działami informatycznymi i zwiększać rentowność.

Przedsiębiorstwa polegają na swoich danych przy podejmowaniu decyzji. Bez nich ryzykują utratę działalności i konieczność odbudowania jej od podstaw. Kompleksowe wsparcie IT zapewnia, że dane są chronione i że można je odzyskać, jeśli dojdzie do katastrofy. Firma może również pomóc im w opracowaniu planu ciągłości działania, aby przetrwać, jeśli zdarzy się coś niepożądanego.

Usługi IT dla firm mogą obejmować zarówno podstawowe narzędzia produktywności, jak i w pełni zarządzane środowiska gier. Te usługi IT dla firm mogą obejmować wyszukiwarki, repozytoria wiedzy, wirtualne środowiska pulpitów i usługi komunikacyjne. Ponadto mogą one obejmować narzędzia samoobsługowe dla infrastruktury i zasobów obliczeniowych. Niektóre z tych usług są dostępne na podstawie umowy o nieokreślonej dostawie/nieokreślonej ilości (IDIQ).

Poznaj TEK

Explore TEK to certyfikowana przez SBA 8 (a) mała firma, która specjalizuje się w obsłudze informatycznej firm. Rozwiązania firmy wykorzystują elastyczne modele dostaw oraz zwiększone umiejętności i doświadczenie, aby pomóc klientom w tworzeniu i wdrażaniu systemów aplikacyjnych. Rozwiązania firmy obejmują wiele domen technologicznych, w tym Cyberbezpieczeństwo, Inżynierię Systemów, Data Science, Sztuczną Inteligencję i Doradztwo w zakresie zarządzania.

SNR GITS

SNR GITS, oddział Arrowpoint Corporation, oferuje usługi IT dla firm oraz ekspertyzy w zakresie zarządzania. Jej usługi obejmują rozwój oprogramowania, sprzętu, infrastruktury sieciowej i aplikacji. Usługi te są oferowane za pośrednictwem różnych środków kontraktowych, w tym umów o nieokreślonej dostawie/nieokreślonej ilości (IDIQ).

Przejęcie SNR GITS następuje w ciekawym okresie dla rządowego IT. Departament Obrony Stanów Zjednoczonych kontynuuje rozbudowę usług IT dla firm, które są zorientowane na misję. W rezultacie agencje rządowe będą mogły powierzyć swoje dane zaufanym specjalistom, w tym SNR GITS. Ponadto, SkyePoint planuje skupić się na rządowej obsłudze IT dla firm, jednocześnie rozwijając swoją praktykę cyberbezpieczeństwa.

Jako kierownik architektów rozwiązań SNR GITS, będziesz wykorzystywał swoją wiedzę techniczną do poszerzania bazy przychodów organizacji. Oprócz wpływania na strategię produktu, będziesz również odpowiedzialny za przekazywanie wartości swoich projektów potencjalnym klientom. Będziesz w stanie zapewnić pomoc przedsprzedażową dla potencjalnych klientów i klientów oraz służyć jako ausztachetytet w zakresie rozwiązań technicznych dla klientów i możliwości Net ARR. Rola kierownika polega na zarządzaniu zespołem sprzedaży partnerskiej organizacji i zapewnieniu bieżącego wsparcia dla zespołu.

Uniwersytet w Nowym Orleanie

Uniwersytet Nowego Orleanu zapewnia szereg usług IT dla firm swoim studentom, wydziałom i pracownikom. Usługi te wspierają misję uniwersytetu w zakresie różnorodności i integracji. Założony w 1958 roku uniwersytet kształci studentów ze wszystkich 64 parafii w Luizjanie i z ponad 130 krajów na całym świecie. Poprzez swoje programy, uniwersytet łączy zmotywowane i utalentowane osoby, aby uczyć się, współdziałać i przyczyniać się do społeczności.

Usługi Informatyczne wspierają operacje kampusu za pomocą różnych metod, w tym projektowania sieci, konfiguracji, instalacji i wsparcia dla aplikacji użytkownika końcowego. Ponadto dział obsługuje sprzęt multimedialny do prezentacji w kampusie, w tym monisztachety wideo i projeksztachety. Dodatkowo, dział wspiera studentów i wydziały z przenośnym sprzętem multimedialnym, takim jak kamery i głośniki.

Wśród najemców budynku CERM jest General Dynamics Information Technology, firma konsultingowa z branży IT. Firma ma na celu rozszerzenie istniejących sojuszy między uczelniami a przemysłem oraz wzmocnienie misji badawczej UNO. W budynku CERM stworzono dedykowany obiekt badawczo-rozwojowy, który ma ułatwić tę współpracę. Mieści się tam również Centrum Systemów Wojny Informacyjnej Marynarki Wojennej (NAVWAR), unikalna współpraca przemysłu i rządu.

Uniwersytet Nowego Orleanu oferuje szeroki zakres usług informatycznych. Posiada dedykowaną bibliotekę ze szkoleniami w zakresie umiejętności informacyjnych, grupowymi pokojami do nauki i bogatymi w technologię przestrzeniami do nauki. Uniwersytet oferuje szeroki zakres urządzeń komputerowych, w tym komputerów, wideokonferencji i aplikacji internetowych. Biblioteka Earl K. Long Uniwersytetu ma ponad 100 komputerów, a studenci mogą z nich korzystać, aby uzyskać dostęp do baz danych i informacji badawczych. Uniwersytet ma również Innovation Lab, gdzie studenci mogą korzystać z komputerów do projektów mediów cyfrowych.

Biblioteka UNO oferuje również bogate zbiory i narzędzia badawcze. Uniwersytet jest członkiem konsorcjum Louisiana Library Network, które zapewnia dostęp do zbiorów z 34 bibliotek akademickich w całym stanie. Biblioteka UNO utrzymuje tysiące drukowane i elektroniczne subskrypcje i ponad 200.000 książek elektronicznych, jak również bogaty zestaw narzędzi wyszukiwania i state-of-the-art baz danych.

Obsługa informatyczna Uniwersytetu Nowego Orleanu dla firm świadczy usługi komputerowe i informatyczne dla studentów, wydziału i pracowników. Jego sieć komputerowa jest połączona z Internetem, co umożliwia użytkownikom komunikację z innymi studentami, wydziałami i pracownikami. Zapewnia również pulę modemów i sieci kampusowej. Użytkownicy mogą uzyskać dostęp do swojego konta e-mail z ich pulpitu lub z dowolnej lokalizacji.

Dane adresowe:

AKTE Obsługa informatyczna firm – Outsourcing IT – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 380 784
Telefon: 784 898 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *