Archiwizacja danych co skorzystam przy umowie na Backup danych małych firm.

archiwizacja danych Archiwizacja danych: Jak tworzyć automatyczne programowe kopie zapasowe

Archiwizacja danych dla firm plusy.
archiwizacja danych online

archiwizacja danych Firmy patrzą na rozwiązania do archiwizacji danych i bardziej niż kiedykolwiek szukają sposobów na zarządzanie danymi w sposób, który jest bezpieczny, zabezpieczony i łatwo dostępny. Jednym ze sposobów, w jaki dane są archiwizowane jest oprogramowanie do zarządzania zgodnością. Firmy patrzą na archiwizację danych z dwóch różnych perspektyw: Po pierwsze, chcą zachować zgodność z organami regulacyjnymi. Po drugie, chcą mieć sposób na tworzenie kopii zapasowych swoich danych w szybki, łatwy i skuteczny sposób.

do dużych firm?

W tym miejscu wkraczają Comarch Data Archivization Solution z archiwizacją danych Comarch oraz Comarch Backupight II firmy Straffik & Mavino. Oba rozwiązania zostały wyposażone w nowe wersje oprogramowania. Oba zostały przetestowane i otrzymały certyfikaty niezawodności i skuteczności. Oba rozwiązania są skuteczne i zapewniają szybkie, łatwe i efektywne rozwiązanie do tworzenia kopii zapasowych i archiwizacji. Oba rozwiązania zostały zaprojektowane z myślą o ciągłości biznesowej.

Archiwizacja danych z programów księgowych plusy dla jednostkach administracyjnych.

Pierwszą opcją jest uruchomienie programu do archiwizacji danych Comarch na komputerach podłączonych do Internetu. Jest to najmniej kosztowna metoda, ale istnieje ryzyko, że niektóre dane mogą zostać utracone podczas lub po przeniesieniu. Aby temu zapobiec, Comarch opracował drugą, opcjonalną metodę dla komputerów, które łączą się z Internetem. Ta nowa metoda to kopie zapasowe przez Wi-Fi. Wykorzystanie Wi-Fi do tworzenia kopii zapasowych danych Comarch zabezpiecza komputery podłączone do Internetu przed utratą danych, ale nie chroni laptopów.

Archiwizacja danych firmowych zyskam przy umowie na Archiwizacja danych z programów księgowych małych firmśrednich firm.

Druga opcja jest połączeniem pierwszej i drugiej opcji. Używasz Comarch’s Backupight II, aby chronić swoje dane za pomocą najnowszej wersji Comarch’s Data Recovery Software. Dzięki temu oprogramowaniu możesz łatwo wykonać kopię zapasową swoich danych za pomocą własnego komputera stacjonarnego, laptopa, a nawet smartfona. Pobierając tę aplikację, będziesz mógł zmieniać pliki dziennika na komputerach PC oraz tworzyć kopie zapasowe np. plików Excel i PowerPoint.

Do oprogramowania do tworzenia kopii zapasowych danych powinieneś używać jednego dedykowanego komputera. Wynika to z faktu, że wiele komputerów podłączonych do Internetu może współdzielić jedną kopię danych. Jeśli jeden z tych komputerów będzie miał problem, ucierpi na tym cały system. Na przykład, jeśli Twój smartfon straci łączność z Internetem, nie będziesz mógł uzyskać dostępu do swoich plików danych. Aby temu zapobiec, należy zakupić serwer kopii zapasowych danych, korzystając z licencjonowanego oprogramowania serwerowego.

Po zainstalowaniu i odinstalowaniu całego systemu do tworzenia kopii zapasowych danych Comarch należy koniecznie ponownie uruchomić komputer, aby zakończyć proces instalacji. Jest to spowodowane tym, że niektóre procedury instalacyjne wymagają zmiany konfiguracji systemu. Podczas procesu instalacji należy korzystać z systemu Windows Vista lub nowszego. Ponadto ważne jest, aby wykonać cały proces tworzenia kopii zapasowej, od momentu zapisania danych do momentu odzyskania utraconych danych. W związku z tym, gdy przejdziesz do trybu online, zobaczysz, że nie ma żadnego połączenia z Internetem, a to oznacza, że nie musisz używać żadnego innego komputera do połączenia się z serwerem w celu zakończenia procedury konfiguracji.

Dla nich jest kopia zapasowa obowiązkowe.

Po ponownym uruchomieniu komputera, należy zainstalować system do tworzenia kopii zapasowych danych Comarch. Aby to zrobić, należy wejść do części „Dodaj/Usuń programy” na płycie instalacyjnej Windows Vista lub Windows 7. Po kliknięciu na ikonę „Serwer Comarch”, która pojawi się w lewym dolnym rogu pulpitu, zostaniesz poproszony o kliknięcie „Tak”, aby kontynuować. Następnie zostaniesz poproszony o podanie nowego hasła do nowego interfejsu (oraz o ustawienie domyślnego hasła, które jest używane przez systemy Windows). Po zakończeniu instalacji można przejść dalej i uruchomić program.

Nowa wersja programu do tworzenia kopii zapasowych danych Comarch jest znacznie bardziej wydajna niż jej starszy poprzednik, który nie potrafił wykonywać automatycznych kopii zapasowych pulpitu. Dzięki nowemu interfejsowi łatwiej jest również odzyskać dane z komputera. Nie stracisz cennych danych z powodu prostego problemu z oprogramowaniem do tworzenia kopii zapasowych.

Dane adresowe:

Akte Archiwizacja danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 898 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *