Ogrodzenie akustyczne Redukcja hałasu

Ogrodzenie akustyczne Redukcja hałasu

cennik-wykonania-ogrodzenia
panel-dzwiekochlonny

Zorganizuj swoje rośliny w sposób przypominający żywopłot. Dzięki temu rośliny będą pochłaniać fale dźwiękowe, minimalizując hałas.

Ściany akustyczne absorpcyjne i refleksyjne

Niezależnie od tego, czy budujesz nowy dom, czy szukasz akustycznego leczenia dla istniejącego, ważne jest, aby zrozumieć różnicę między absorpcyjnymi i refleksyjnymi ścianami akustycznymi do redukcji hałasu. Oba rodzaje materiałów akustycznych mogą być stosowane w celu osiągnięcia pożądanego efektu dźwiękowego. Materiały absorpcyjne pochłaniają fale dźwiękowe i blokują je z pomieszczenia, natomiast materiały refleksyjne odbijają je od powierzchni. Istnieje wiele różnych rodzajów materiałów pochłaniających i odbijających na rynku, więc ważne jest, aby wiedzieć, który typ będzie działał najlepiej dla Twoich potrzeb.

Zazwyczaj produkty odblaskowe odbijają fale dźwiękowe z powrotem w kierunku źródła hałasu. Może to powodować pogłos i zwiększać ogólny poziom hałasu w danym sąsiedztwie. Aby zmniejszyć pogłos, należy wybrać materiał odblaskowy o odpowiednim kącie odbicia. Jeśli masz dużo pogłosu w pokoju, możesz rozważyć zadzwonienie do wykonawcy akustycznego, aby uzyskać profesjonalną wycenę.

Inną opcją redukcji hałasu jest zastosowanie akustycznych paneli ściennych. Panele te są zwykle wykonane z akustycznie przezroczystej tkaniny. Panele te są instalowane na wewnętrznych ścianach domu i są dostępne w różnych kształtach i rozmiarach. Akustyczne panele ścienne są doskonałym sposobem na zmniejszenie pogłosu i zrozumiałości mowy. Panele można ustawić, umieszczając dwa do czterech klipsów na każdym panelu.

Akustyczne panele ścienne wykonane są z włókna szklanego 6pcf i akustycznie przezroczystej tkaniny. Tkanina jest następnie przyklejana do ściany. Tkanina jest elastyczna i miękka, co czyni ją doskonałym wyborem do izolacji akustycznej i kalibracji. Akustyczne panele ścienne mogą być stosowane w pomieszczeniach z dużym pogłosem, takich jak sala konferencyjna. Mogą być również stosowane w pomieszczeniach z wysokimi sklepionymi sufitami.

Inną opcją izolacji akustycznej i kalibracji są panele acoustiCloud. Panele te są świetną alternatywą dla pianki akustycznej. Są one dostępne w różnych kształtach i rozmiarach, są również stosowane w studiach nagraniowych.

Izolacja winylowa obciążona masą to kolejny rodzaj materiału akustycznego. Ten rodzaj izolacji jest zwykle wykonany z wełny mineralnej, włókna szklanego i mieszanki gumowej. Materiał ten zwiększa gęstość i masę, co pomaga zmniejszyć ogólny poziom dźwięku.

Polifony posiadają akustyczną redukcję hałasu ogrodzenia

Niezależnie od tego, czy dzwonisz do współpracownika w centrum telefonicznym, czy do pracownika zdalnego, telefony Poly są wyposażone w technologię redukcji szumów Acoustic Fence, która redukuje zakłócenia i przerwy. Funkcja ta została zaprojektowana w celu poprawy jakości głosu, zapobiegania niepowiązanym przerwom i skrócenia ogólnego czasu trwania połączenia.

Rozproszenie uwagi jest głównym czynnikiem zniechęcającym do prowadzenia efektywnych rozmów teleakustycznych. Wielu pracowników w pośpiechu wchodzi do niezajętej sali konferencyjnej lub samochodu, aby wykonać połączenie, tracąc w ten sposób czas na ważne spotkania. System nagłośnieniowy, kopiarki i inne hałasy mogą rozpraszać rozmówcę od zrobienia dobrego wrażenia i przekazania wysokiej jakości informacji. Technologia Acoustic Fence redukuje te zakłócenia, zwiększając produktywność.

technologia Acoustic Fence wykorzystuje aktywne filtrowanie hałasu, aby odizolować dźwięki z zewnątrz. Zapobiega to niepowiązanym przerwom i pozwala zdalnym rozmówcom skupić się na spotkaniu. Zmniejsza również poziom frustracji poprzez eliminację niepożądanych dźwięków tła.

ogrodzenie akustyczne Acoustic Fence wykorzystuje kamery i mikrofony, aby stworzyć wirtualne ogrodzenie wokół telefonu, izolując wszystkie szumy tła. Działa poprzez ograniczenie odbioru dźwięku przez mikrofon i wyciszenie go, gdy w okolicy nie ma żadnego dźwięku.

W słuchawkach serii VVX Polyphones zastosowano technologię redukcji hałasu Acoustic Fence. Technologia Acoustic Fence jest również dostępna w platformie AllCloud Unified Communications firmy Poly. Funkcja ta została zaprojektowana w celu rozwiązania problemu hałasu w tle w biurach otwartych.

Acoustic Fence nie jest zamiennikiem dla NoiseBlockAI. Acoustic Fence firmy Poly to nowa technologia, która wykorzystuje matrycę mikrofonową i aktywne filtrowanie hałasu do izolowania dźwięków zewnętrznych. Ogrodzenie akustyczne Poly różni się od NoiseBlockAI tym, że może izolować tylko dźwięki z zewnątrz, a nie dźwięki wewnątrz obszaru. Jest to ważne w biurach na planie otwartym, gdzie rozpraszanie uwagi może być problemem.

Poly Blackwire 8225 wyposażono w technologię Acoustic Fence. Ten zestaw słuchawkowy ma lekką konstrukcję i wykorzystuje dwa fizycznie oddzielone mikrofony. Posiada również trzy ustawienia ANC oraz ochronę słuchu. Zestaw słuchawkowy posiada również zajętą lampkę i pada. Do zestawu słuchawkowego dołączony jest klucz sprzętowy BT700, który obsługuje Bluetooth Class 1 v5.2.

telefony z akustycznym ogrodzeniem wyposażone są w technologię redukcji hałasu Acoustic Fence, która poprawia jakość głosu, zapobiega niepowiązanym przerwom, skraca ogólny czas trwania połączenia i zwiększa produktywność. Niezależnie od tego, czy dzwonisz do współpracownika w centrum obsługi telefonicznej, czy do pracownika zdalnego, telefony Polyphone są wyposażone w technologię redukcji szumów Acoustic Fence, która ogranicza rozpraszanie uwagi, poprawia jakość głosu i skraca ogólny czas trwania połączenia.

Dane adresowe:

AKTE www.ogrodzenia-platikowe.pl – ekrany dźwiękoszczelne – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 61 665 06 06
kom: 784 377 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *