Odzyskiwanie danych jako zamysł firm po awarii.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak korzystać z Android Data Recovery na komputerze

Jeśli chcesz odzyskać dane z urządzenia z systemem Android, będziesz musiał użyć innego nośnika pamięci niż urządzenie. Możesz na przykład użyć zewnętrznego dysku twardego, ale ważne jest, aby upewnić się, że ma wystarczająco dużo portów USB i jest kompatybilny z urządzeniami peryferyjnymi. Prędkość transferu danych również wpłynie na Twoją metodę odzyskiwania.

Recuva

Recuva dla Androida to oprogramowanie komputerowe, które może pomóc w odzyskaniu usuniętych i utraconych plików z urządzenia z systemem Android. Ta aplikacja działa na różnych nośnikach pamięci, w tym na kartach SD i może odzyskać dane w różnych formatach, od obrazów po dokumenty. Recuva jest łatwa w użyciu, ale nie odzyskuje wszystkich rodzajów treści lub scenariuszy. Na przykład, jeśli twoje urządzenie z Androidem zostało zainfekowane złośliwym oprogramowaniem, możesz nie być w stanie odzyskać z niego danych. To samo może się również zdarzyć, jeśli oprogramowanie układowe twojego Androida jest uszkodzone. Ponadto, jeśli przypadkowo usunąłeś plik z folderu Trash, wtedy możesz stracić dane na zawsze.

Chociaż Recuva jest darmowym programem do odzyskiwania danych, to jednak jest bardzo przydatny i oferuje wiele funkcji. Ten program jest przydatny do odzyskiwania danych z urządzeń odłączanych i uszkodzonych dysków twardych. Chociaż niektórzy użytkownicy wolą płatną wersję, darmowa wersja ma świetną funkcjonalność i jest warta sprawdzenia.

Na początek musisz podłączyć kartę SD Androida do komputera. Gdy karta SD jest podłączona do komputera, zainstaluj oprogramowanie komputerowe Recuva. Po zainstalowaniu go uruchom oprogramowanie i przeskanuj kartę SD. Zaleca się wybranie opcji głębokiego skanowania, aby odzyskać więcej danych. Po zakończeniu skanowania możesz wybrać pliki, które chcesz odzyskać.

Odzyskiwanie zdjęć DiskDigger

Jeśli przypadkowo usunąłeś swoje zdjęcia z telefonu lub tabletu z systemem Android, DiskDigger Photo Recovery for Android może pomóc Ci je odzyskać. To darmowe narzędzie skanuje pamięć Twojego urządzenia i może odzyskać zdjęcia, które zostały usunięte. Obsługuje zarówno formaty zdjęć RAW, jak i JPEG, więc może odzyskać zdjęcia o różnej rozdzielczości. Aplikacja ma kilka opcji odzyskiwania, w tym wysyłanie odzyskanych plików do wybranej aplikacji. Pozwala nawet na zapisanie plików w chmurze.

Aplikacja na Androida może skanować pamięć wewnętrzną urządzenia i pamięć zewnętrzną, a także obsługuje prawie każdy format plików. Działa również z zakorzenionymi urządzeniami i jest idealny do odzyskiwania zdjęć i filmów. Użytkownicy mogą również filtrować pliki według typu i rozmiaru. Opcje filtrowania pomagają im znaleźć pliki, których potrzebują, nie spędzając dużo czasu na przeszukiwaniu plików, które są zbyt duże lub zbyt małe.

Inną cechą DiskDigger Photo Recovery for Android jest to, że może nawet odzyskać usunięte pliki. Działa nawet po przywróceniu ustawień fabrycznych, co czyni go bezpiecznym dla użytkowników i pomaga im odzyskać usunięte pliki. Użytkownicy mogą pobrać darmową wersję, ale jeśli chcą zapisać więcej niż tylko zdjęcia, mogą uaktualnić do wersji pro.

Jeśli przypadkowo usunąłeś swoje zdjęcia z urządzenia z systemem Android, możesz je odzyskać dzięki DiskDigger Photo Recovery. Może on odzyskać zdjęcia zarówno z pamięci wewnętrznej, jak i z karty pamięci. Pozwala również na podgląd zdjęć przed ich faktycznym odzyskaniem. Po wybraniu plików, możesz wybrać, czy chcesz je odzyskać, czy całkowicie usunąć.

AirMemory

AirMemory do odzyskiwania danych Android to aplikacja, która pomoże Ci odzyskać utracone, usunięte i sformatowane pliki z telefonów z systemem Android. Ten program może skanować pamięć wewnętrzną i pamięć masową SD w poszukiwaniu utraconych danych. Aby skorzystać z aplikacji, musisz najpierw włączyć opcję Superuser Request na swoim urządzeniu. Po wykonaniu tej czynności kliknij przycisk „Start”, aby rozpocząć proces skanowania. Zajmie to kilka sekund, w zależności od rozmiaru danych, które chcesz odzyskać. Zaleca się również, aby mieć co najmniej 20% baterii w urządzeniu przed uruchomieniem procesu skanowania.

Program posiada funkcję podglądu, dzięki czemu można obejrzeć i wybrać pliki, które chcemy odzyskać. Posiada również opcję wyświetlania tylko plików, które zostały usunięte. Ta funkcja ułatwia użytkownikom odzyskanie usuniętych plików. Po zeskanowaniu pamięci wewnętrznej wystarczy wybrać pliki, które chcesz przywrócić z urządzenia.

Ten program ma łatwy w użyciu interfejs i nie wymaga dostępu root. Może skanować urządzenia z systemem Android i odzyskiwać dokumenty, multimedia i kontakty. Nie udostępnia również danych z innymi platformami, więc nie musisz się martwić o przeniesienie danych na inne urządzenie.

Eassos

Eassos Android Data Recovery v1.0.0 to darmowy program do odzyskiwania danych na komputerze. Do uruchomienia wymaga minimum 1 GB pamięci RAM i 1 GB wolnego miejsca na dysku. Wymaga również dwurdzeniowego procesora Intel. Do pobrania oprogramowania dołączony jest plik instalacyjny.

Eassos Android Data Recovery jest kompatybilny z najnowszą wersją systemu Android (a nawet niektórymi wcześniejszymi wersjami). Aplikacja obsługuje praktycznie wszystkie marki urządzeń z systemem Android, w tym smartfony, tablety i aparaty cyfrowe. Oprogramowanie pozwala również na podgląd utraconych plików przed ich odzyskaniem. Możesz nawet wybrać, aby odzyskać tylko te, które są potrzebne.

Działający w systemie Windows program Eassos Android Data Recovery może przywrócić usunięte lub utracone pliki z gadżetów Android. Może również przywrócić pliki usunięte z powodu uszkodzenia systemu, formatowania i ataków wirusów. Jest również w stanie przywrócić dane z kart SD i pamięci wbudowanej.

Oprogramowanie Eassos Android Data Recovery jest niezwykle proste w obsłudze. Skanuje dysk twardy i partycje, aby odzyskać usunięte lub sformatowane pliki. Odzyskuje również usunięte partycje. Możesz nawet odzyskać dane z uszkodzonych lub uszkodzonych kart SD. Program obsługuje wiele marek telefonów komórkowych, w tym Samsung i Nexus.

iMyFone D-Back

iMyFone D-Back Android Data Recovery to oprogramowanie przeznaczone do odzyskiwania usuniętych, sformatowanych lub utraconych danych Androida. Posiada potężną technologię odzyskiwania, dzięki czemu jest doskonałym narzędziem do odzyskiwania danych Androida. Oprogramowanie może przywrócić usunięte lub utracone dane w zaledwie kilka kliknięć. Użytkownicy mogą korzystać z oprogramowania do odzyskiwania zdjęć, wiadomości tekstowych i filmów z telefonów.

Program ten działa zarówno z urządzeniami z systemem Android, jak i iOS. Może odzyskać dane zarówno z kopii zapasowych iCloud, jak i iTunes. Może również odzyskać dane z usuniętych plików, które są obecne w kopii zapasowej iCloud lub iTunes. Wskaźnik sukcesu oprogramowania jest wysoki i może odzyskać pliki, nawet jeśli zostały one nadpisane.

iMyFone D-Back ma przyjazny dla użytkownika interfejs, który ułatwia nawigację. Wymaga tylko kilku kliknięć, aby zainstalować i nie wymaga żadnych dodatkowych pobrań ani śmieci. Aplikacja jest również lekka i nie zajmuje zbyt wiele miejsca na komputerze.

D-Back można uruchomić na komputerze, podłączając do niego urządzenie przez USB. Po podłączeniu urządzenia, będziesz musiał wybrać tryb odzyskiwania. Po wybraniu odpowiednich typów plików, oprogramowanie rozpocznie skanowanie urządzenia.

Tenorshare UltData

Tenorshare UltData for Android to aplikacja do odzyskiwania danych, która działa na urządzeniach z systemem Android bez konieczności rootowania telefonu. Może odzyskać utracone lub usunięte zdjęcia, filmy, pliki audio i dokumenty z urządzenia. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać aplikację ze Sklepu Play. Po instalacji oprogramowanie poprosi o pozwolenie na dostęp do Twojego urządzenia. Po zatwierdzeniu jego uprawnień, aplikacja rozpocznie skanowanie w poszukiwaniu utraconych lub usuniętych plików.

Interfejs użytkownika programu jest prosty i łatwy w obsłudze. Posiada wstępne ustawienia dla różnych typów treści, w tym zdjęć i filmów. Możesz łatwo skanować i tworzyć kopie zapasowe zdjęć i filmów za pomocą kilku stuknięć. Co więcej, możesz podejrzeć pliki, które chcesz przywrócić za pomocą trybu podglądu. Program posiada również 3-stopniowy proces przywracania różnych typów plików.

UltData for Android jest w 100% bezpieczna i pewna. Może odzyskać utracone lub usunięte dane z urządzeń z systemem Android w ciągu kilku minut. Ta aplikacja obsługuje wiele przypadków użycia, w tym tablety z systemem Android, telefony, a nawet komputery. Narzędzie obsługuje wiele różnych typów plików i systemów plików, umożliwiając odzyskanie utraconych danych.

Tenorshare UltData to jedno z najpopularniejszych narzędzi do odzyskiwania danych dla urządzeń z systemem Android. Może odzyskać utracone lub usunięte pliki z pamięci wewnętrznej i karty SD, nawet jeśli nie masz dostępu root. Jest kompatybilny z szeroką gamą modeli telefonów z systemem Android i może być używany do odzyskiwania usuniętych zdjęć, filmów, dokumentów i innych.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *