Odzyskiwanie danych co wypada przygotować.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Jak odzyskać usunięte wiadomości tekstowe i zdjęcia z urządzeń z systemem Android

Jeśli straciłeś wiele ważnych danych na swoim urządzeniu z systemem Android, istnieje wiele opcji, aby odzyskać usunięte wiadomości tekstowe i zdjęcia. Jedną z najlepszych opcji przywracania usuniętych wiadomości tekstowych i zdjęć jest aplikacja o nazwie FoneLab Android Data Recovery. To narzędzie pozwala łatwo przywrócić usunięte wiadomości tekstowe i zdjęcia z urządzenia z systemem Android za pomocą jednego kliknięcia. Ponadto możesz łatwo przywrócić usunięte wiadomości SMS do formatu CSV lub HTML, w tym wszelkie załączone obrazy.

6000+ urządzeń z systemem Android

Jeśli musisz odzyskać utracone lub usunięte dane z urządzenia z systemem Android, potrzebujesz aplikacji, która może skanować zarówno pamięć wewnętrzną, jak i kartę microSD. Wiele programów do odzyskiwania danych jest zaprojektowanych do pracy z szeroką gamą urządzeń z systemem Android, w tym Samsung, LG, OnePlus, Xiaomi, Huawei, Sony i wiele innych. Dobrą wiadomością jest to, że wiele z tych programów jest bezpłatnych w użyciu i oferuje 30-dniowy okres próbny.

Android Data Recovery to darmowa aplikacja do odzyskiwania danych, która obsługuje ponad 6000 urządzeń. To oprogramowanie może odzyskać usunięte obrazy, wiadomości tekstowe i inne ważne dane z urządzenia z systemem Android. Posiada przyjazny dla użytkownika interfejs i obsługuje wiele różnych typów plików. Program do odzyskiwania danych może również przywrócić dane z uszkodzonej kopii zapasowej.

Jad Android Data Recovery obsługuje ponad 6000 urządzeń i różne systemy operacyjne Android. Może odzyskać utracone dane z wewnętrznej pamięci masowej lub karty SD i obsługuje jedenaście różnych typów plików. Może odzyskać z większości smartfonów z systemem Android, a także współpracuje z systemami operacyjnymi Windows. Pozwala również na podgląd plików przed ich odzyskaniem. Inną wspaniałą cechą Jad Android Data Recovery jest jego zdolność do przywracania danych z prawie każdego urządzenia z systemem Android.

FonePaw to kolejne dobre narzędzie do odzyskiwania danych dla urządzeń z systemem Android. To oprogramowanie jest kompatybilne z ponad 6000 urządzeń z systemem Android i obsługuje najnowsze systemy operacyjne. Możesz nawet zeskanować urządzenie za darmo i wyświetlić podgląd danych, które odzyskuje. Aplikacja pozwala również eksportować dane jako pliki VCF, CSV i HTML.

Łatwy w użyciu

Jeśli chcesz odzyskać usunięte pliki na telefonie z systemem Android, to możesz użyć aplikacji do odzyskiwania danych. Programy te mogą przywrócić pliki, w tym dokumenty, zdjęcia, filmy i bazy danych. Możesz również użyć tych programów do odzyskania danych z tabletów z systemem Android i pudełek telewizyjnych. Aby korzystać z tych programów, musisz podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera, włączyć tryb „Mass Storage” i rootować urządzenie.

Po podłączeniu telefonu do komputera, możesz przeglądać pamięć masową telefonu i wybrać pliki, które chcesz odzyskać. Następnie wybierz folder, w którym chcesz zapisać odzyskane dane. W zależności od producenta Twojego urządzenia, proces ten może być inny. Niemniej jednak, większość programów wymaga połączenia z telefonem i komputerem.

Zanim zaczniesz odzyskiwać dane z telefonu z systemem Android, powinieneś wiedzieć, że Twoje urządzenie ma trzy lokalizacje pamięci masowej: kartę SD, pamięć systemową i pamięć wewnętrzną. Należy jednak pamiętać, że nie wszystkie programy do odzyskiwania danych obsługują wszystkie trzy lokalizacje plików. Odpowiedni program będzie działał dobrze na wszystkich trzech. Korzystanie z dobrego narzędzia do odzyskiwania danych ułatwi Ci proces odzyskiwania danych.

Oprócz przywracania utraconych plików, niektóre z tych programów mogą również przywrócić inne dane z urządzeń z systemem Android. Jednak niektóre systemy pamięci masowej są większe niż inne, a to może sprawić, że proces skanowania potrwa dłużej. Najlepszą opcją jest pobranie darmowej wersji programu do odzyskiwania danych android. Ta aplikacja będzie zawierać reklamy i jest kompatybilna z Androidem 2.3 lub wyższym.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Android nie jest trudne w użyciu i nie wymaga wysokiego poziomu wiedzy technicznej. Dzięki temu programowi możesz odzyskać utracone pliki na urządzeniu z systemem Android w ciągu kilku minut. Może również odzyskać utraconą historię WeChat, odblokować zablokowane urządzenia i więcej.

Bezpieczna

Jeśli chcesz odzyskać usunięte lub utracone dane z telefonów z systemem Android, musisz znaleźć najlepsze oprogramowanie, które odzyska dane w bezpieczny sposób. Powinieneś użyć oprogramowania, które ma wysoki wskaźnik sukcesu i obsługuje szeroką gamę urządzeń z systemem Android. Tenorshare UltData jest dobrym przykładem takiego oprogramowania. Może pomóc odzyskać usunięte lub utracone zdjęcia, filmy, wiadomości i inne. Pozwala również na podgląd danych i wybór tego, co chcesz odzyskać. Ten program jest całkowicie wolny od ryzyka i obsługuje ponad 2000 urządzeń.

Aby wykonać odzyskiwanie danych z systemu Android, należy najpierw wyłączyć szyfrowanie oparte na plikach na urządzeniu. Dzieje się tak dlatego, że pamięć NAND flash systemu Android jest znacznie trudniejsza do odzyskania niż dane z dysków twardych komputerów. W rzeczywistości urządzenia z systemem Android używają coraz bardziej szczegółowej mapy pamięci masowej, aby śledzić wszystkie dane, a gdy użytkownik usunie plik, oznacza przestrzeń jako pustą, nawet jeśli dane są nadal obecne.

Na szczęście istnieje wiele sposobów na przywrócenie utraconych danych z urządzeń z systemem Android, a Android Data Recovery jest jednym z najbardziej popularnych i skutecznych narzędzi na rynku dzisiaj. Może odzyskać usunięte dokumenty i pliki multimedialne z urządzeń z systemem Android. Oprogramowanie jest również wysoce niezawodne i łatwe w użyciu. Posiada również wiele trybów odzyskiwania danych.

Kiedy musisz odzyskać utracone dane z urządzeń z systemem Android, powinieneś być świadomy kilku ważnych wskazówek i sztuczek. Przede wszystkim wybierz bezpieczne narzędzie do odzyskiwania danych z systemu Android. To oprogramowanie przeskanuje twoje urządzenie i odzyska wszystkie usunięte lub utracone pliki. Obejmuje to zdjęcia, filmy, dokumenty i inne. Większość z tych programów jest darmowa, więc możesz je pobrać i wypróbować. Tylko upewnij się, że masz kopię zapasową na swoim urządzeniu!

Obsługa kart SD

Jednym z takich programów jest narzędzie SD Card Data Recovery. Aplikacja ta pozwala na odzyskanie danych z karty SD w urządzeniu z systemem Android. Może odzyskać usunięte pliki i wykonać kopie zapasowe pamięci wewnętrznej telefonu. Jedynym ograniczeniem tego oprogramowania jest to, że może ono sprawdzić tylko pamięć wewnętrzną urządzenia mobilnego.

Program ten posiada wiele przydatnych funkcji. Pozwala przeglądać zawartość karty SD i zarządzać plikami, obrazami, filmami i aplikacjami. Można również wyświetlić szczegóły plików, w tym ukrytych plików. I może również odzyskać usunięte pliki z zablokowanej lub uszkodzonej karty SD. Co więcej, obsługuje różne typy kart SD, w tym micro SD.

Po zainstalowaniu oprogramowania do odzyskiwania danych z karty SD dla Androida, rozpozna kartę SD i rozpocznie skanowanie. Zostaniesz poproszony o kilka podstawowych szczegółów karty SD. Zweryfikuj szczegóły dokładnie przed kontynuowaniem. Następnym krokiem jest wybór trybu skanowania. Wybór trybu standardowego ułatwi proces odzyskiwania danych, natomiast tryb zaawansowany zajmie więcej czasu, ale zapewni dokładniejsze skanowanie.

Kolejną zaletą oprogramowania do odzyskiwania danych z kart SD jest możliwość przywrócenia utraconych zdjęć i filmów. Odzyskiwanie danych z karty SD jest niezbędne, gdy straciłeś ważne zdjęcia lub filmy. Dzięki odpowiedniemu oprogramowaniu możesz łatwo odzyskać swoje dane. Wystarczy wykonać następujące kroki: * Upewnij się, że twoja karta SD jest czysta. Korzystanie z narzędzia antywirusowego jest zalecane. To będzie wykryć i usunąć wszelkie drobne złośliwe oprogramowanie.

Obsługuje karty SD dla Androida oprogramowanie do odzyskiwania danych będzie skanować kartę SD i znaleźć utracone lub usunięte pliki. Dobre oprogramowanie pozwoli również na podgląd danych przed ich odzyskaniem.

Nie wymaga ukorzeniania

Wiele programów do odzyskiwania danych z systemu Android wymaga rootowania telefonu, aby uzyskać dostęp do danych. EaseUS Android data recovery oferuje opcję no-root, która może przywrócić usunięte pliki bez wpływu na gwarancję telefonu. Jest to świetna opcja dla użytkowników Androida, ponieważ może uratować gwarancję podczas przywracania danych, które mogły zostać przypadkowo usunięte.

Rootowanie telefonu jest ryzykowną procedurą. Nie tylko unieważnia gwarancję, ale może również uszkodzić telefon. Na szczęście istnieje wiele narzędzi dostępnych do odzyskiwania danych z systemu Android bez rootowania. Rooting pozwala na wykorzystanie pełnego potencjału telefonu i zainstalowanie aplikacji innych firm. Możesz również podkręcić swój telefon lub całkowicie wymienić procesor.

Możesz również użyć Google Drive jako miejsca do tworzenia kopii zapasowych. Dysk Google oferuje 15 GB miejsca do przechowywania danych i jest bezpłatny. Ważne jest, aby włączyć funkcję automatycznego tworzenia kopii zapasowych przed usunięciem czegokolwiek z Google Drive. W przeciwnym razie zostaniesz z niczym innym, jak tylko z pustym miejscem. Ale nie martw się; możliwe jest odzyskanie utraconych plików z Google Drive.

Oprogramowanie do odzyskiwania danych Android to świetny sposób na odzyskanie utraconych lub usuniętych zdjęć z telefonu z systemem Android bez rootowania. Po zainstalowaniu programu na komputerze lub laptopie, podłącz urządzenie za pomocą kabla USB, aby uzyskać dostęp do danych. Następnie wybierz typy plików, które chcesz odzyskać z urządzenia i pozwól, aby oprogramowanie zrobiło resztę.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *