Odzyskiwanie danych ceny zaś możliwości.

złamany pendrive odzyskiwanie danych Top 5 Android Data Recovery Programs

Jeśli chcesz odzyskać dane z urządzenia z systemem Android, możesz użyć programu takiego jak Disk Drill. Powinieneś jednak ograniczyć odzyskiwanie do danych znajdujących się na karcie SD. Bardzo ważne jest, abyś regularnie tworzył kopie zapasowe wszystkich swoich ważnych plików. To dlatego, że nigdy nie wiadomo, kiedy coś może pójść nie tak.

Wyszukiwarka zduplikowanych plików Disk Drill

Jeśli szukasz aplikacji do odzyskiwania danych na Androida, możesz spróbować Disk Drill. Jest to potężne narzędzie, które pozwala na wyszukiwanie i odzyskiwanie tysięcy plików z urządzenia pamięci masowej. Program pozwala filtrować pliki według typu, daty i lokalizacji. Posiada również funkcję podglądu, która pozwala zobaczyć, co masz zamiar odzyskać.

Aby rozpocząć, będziesz musiał pobrać i zainstalować program Disk Drill. Możesz go pobrać ze strony internetowej dewelopera. Po zainstalowaniu będziesz musiał przejść do ustawień programu i włączyć ochronę danych. Ochrona danych jest ważna dla zapewnienia, że twoje pliki są przygotowane do odzyskiwania. Tryb ochrony danych pojawi się jako ikona tarczy obok dysków w oknie programu. Kliknięcie tej ikony pozwoli Ci dostosować ustawienia ochrony danych. Ponadto, tryb ochrony danych pozwoli Ci zobaczyć temperaturę dysku.

Inną cechą tego oprogramowania jest możliwość znalezienia i usunięcia zduplikowanych plików. Wiele razy zdarza się, że plik jest pobierany więcej niż raz i przenoszony do dwóch różnych lokalizacji. Korzystając z Disk Drill’s Duplicate Finder, można szybko i łatwo wykryć i usunąć zduplikowane pliki. Możesz również wypróbować darmową wersję próbną programu, aby sprawdzić jego działanie.

Inną przydatną cechą Disk Drill jest jego zdolność do odzyskiwania utraconych danych. Może odzyskać utracone pliki w wielu różnych typach plików. Posiada również monitor stanu dysku i wyszukiwarkę zduplikowanych plików, co pomaga zachować bezpieczeństwo danych. I w przeciwieństwie do wielu innych aplikacji do odzyskiwania danych, nie wymaga żadnej wiedzy technicznej, aby rozpocząć pracę.

Darmowa wersja Disk Drill nie jest tak zaawansowana jak wersja płatna, ale świetnie radzi sobie z odzyskiwaniem plików, w tym plików usuniętych. Posiada również dodatkowe funkcje, takie jak Recovery Vault, które mogą ułatwić przyszłe odzyskiwanie plików. I jest to jedna z najbardziej przystępnych opcji dostępnych.

7-Data Android Recovery

7-Data Android Recovery to program, za pomocą którego można przywrócić usunięte lub utracone pliki z urządzenia z systemem Android. Obsługuje wiele formatów zdjęć i filmów i jest kompatybilny z kilkoma wersjami systemu operacyjnego Android. Oprogramowanie pozwala również przeglądać zawartość danych w trakcie ich odzyskiwania. Działa w tle i nie zakłóca pracy innych programów ani nie drenuje baterii.

To oprogramowanie jest odpowiednie dla urządzeń z systemem Windows i Android i można je pobrać bezpośrednio ze strony internetowej dewelopera. Oprogramowanie ma prosty proces instalacji i ma rozmiar 2,2 MB. Ma ocenę użytkowników na poziomie 3 gwiazdek. Może pomóc w odzyskaniu plików w przypadku martwego lub uszkodzonego telefonu komórkowego.

Oprócz przywracania usuniętych plików multimedialnych, 7-Data Android Recovery jest w stanie odzyskać wiadomości e-mail, bazy danych i dokumenty Word. Może również odzyskać dane z pamięci wewnętrznej urządzenia i zewnętrznej karty SD. Jego proces odzyskiwania krok po kroku sprawia, że jest to dobry wybór dla każdego, kto chce odzyskać dane bez narażania prywatności.

Oprogramowanie dostępne jest za darmo lub z płatną subskrypcją. Może przywracać dane z wielu różnych typów urządzeń pamięci masowej, w tym smartfonów, tabletów, pudełek telewizyjnych i innych urządzeń elektronicznych. Program obsługuje również wiele formatów plików i posiada 30-dniową gwarancję zwrotu pieniędzy. Najlepszą rzeczą w 7-Data Android Recovery jest jego wszechstronność. Może pomóc odzyskać utracone dane z każdego rodzaju urządzenia z systemem Android, w tym zepsutego.

Jeśli 7-Data Android Recovery nie widzi Twojego urządzenia z Androidem, to problem może leżeć w samym połączeniu USB. Może to być również spowodowane przez wadliwy kabel USB. W takim przypadku możesz spróbować użyć Card-Reader innej firmy lub podobnego programu, aby odzyskać pliki.

To oprogramowanie jest niezwykle łatwe w użyciu i może odzyskać pliki z prawie każdego rodzaju urządzenia pamięci masowej. Obsługuje wiele formatów plików i kończy skanowanie w ciągu kilku minut. Ponadto nie wymaga dostępu do roota, aby odzyskać pliki.

AnyMP4 Android Data Recovery

AnyMP4 Android Data Recovery to aplikacja, która pomaga odzyskać dane z urządzenia z systemem Android. Program posiada kilka funkcji, które mogą pomóc w odzyskaniu plików, w tym możliwość naprawy uszkodzonych urządzeń, a także zawiera unikalną funkcję o nazwie Android Data Extraction. Dzięki tej funkcji można łatwo odzyskać dane z uszkodzonych lub niedostępnych urządzeń z systemem Android. Inną wspaniałą funkcją jest funkcja Backup & Restore, która może tworzyć kopie zapasowe danych Androida na komputer za pomocą jednego kliknięcia. Pozwala również na podgląd kopii zapasowej i przywrócenie jej do dowolnego urządzenia z systemem Android. Co więcej, ten program jest kompatybilny z ponad 5000 urządzeń z systemem Android. Ma prosty i intuicyjny interfejs użytkownika, więc nie wymaga zaawansowanych umiejętności komputerowych, aby go używać.

Co więcej, ten program obsługuje również tworzenie kopii zapasowych i przywracanie danych Androida dla komputerów Mac. Obsługuje przywracanie danych, mediów i dokumentów z urządzeń z systemem Android na komputery Mac. Wszystko, co musisz zrobić, to pobrać i zainstalować program i podłączyć urządzenie z systemem Android do komputera Mac. Po połączeniu zobaczysz listę typów danych, które możesz przywrócić. Następnie program wykona skanowanie na urządzeniu z Androidem.

Inną wspaniałą cechą AnyMP4 Android Data Recovery jest jego zdolność do odzyskiwania usuniętych lub utraconych treści tekstowych z urządzeń z systemem Android. Pomaga również odzyskać kontakty z urządzeń z systemem Android. Obsługuje szeroką gamę urządzeń z systemem Android, w tym Samsung, HTC, LG i więcej. Ponadto możesz użyć tego narzędzia do odzyskania usuniętych danych urządzenia z systemem Android po przywróceniu fabrycznym lub aktualizacji systemu operacyjnego.

AnyMP4 Android Data Recovery for Mac oferuje prosty i łatwy w użyciu interfejs, który pomaga bezpiecznie przywrócić usunięte lub utracone dane Androida. Ponadto możesz nawet przywrócić i wyeksportować istniejące pliki na komputerze. Możesz pobrać aplikację za darmo i podłączyć swoje urządzenie do komputera. To oprogramowanie chroni również Twoją prywatność, więc możesz mieć pewność, że Twoje dane pozostaną bezpieczne.

Urządzenia z systemem Android mogą zostać dotknięte przez wszelkiego rodzaju katastrofy. Program AnyMP4 Android Data Recovery for Mac pozwala bezpiecznie wykonać kopię zapasową usuniętych lub utraconych danych z popularnych urządzeń z systemem Android. Oprogramowanie obsługuje wersje Androida od 2.1 do 5.0. Możesz wyświetlić podgląd odzyskanych danych przed ich przywróceniem.

Uszkodzony Android Odzyskiwanie danych

Telefony z systemem Android są czymś więcej niż tylko telefonami; są świetnym sposobem na przechowywanie danych. W rezultacie użytkownicy mają tendencję do zapisywania na nich dużej ilości danych. Jeśli zastanawiasz się, czy możesz odzyskać dane z uszkodzonego Androida, jest dobra wiadomość. Oprogramowanie Broken Android Data Recovery może pomóc Ci odzyskać pliki!

Najpierw musisz ustalić, gdzie są przechowywane Twoje dane. Jeśli znajdują się one na karcie SD, najlepszym sposobem na odzyskanie plików jest podłączenie telefonu do komputera. Następnie wybierz pliki, które chcesz odzyskać. Następnie skopiuj je lub wklej na swój komputer. Gdy skończysz, możesz usunąć pliki, które pozostały.

Broken Android Data Recovery został zaprojektowany tak, aby był łatwy w użyciu. Jego interfejs użytkownika jest prosty i ma przyzwoity projekt. Zapewnia również, że nie tracisz danych podczas odzyskiwania plików. Używa bezpiecznego procesu, aby zapobiec wszelkim niepożądanym modyfikacjom. Obsługuje również podgląd danych, które odzyskuje, co jest pomocne, jeśli nie masz pewności co do rodzaju danych, które chcesz odzyskać.

Aby wykonać Broken Android Data Recovery, będziesz musiał znaleźć sposób na podłączenie urządzenia do komputera. Możesz to zrobić za pomocą aplikacji do przesyłania danych lub za pomocą Bluetooth. Inną opcją jest podłączenie urządzenia do myszy USB. W ten sposób można uzyskać dostęp do zawartych w nim danych, bez konieczności odblokowywania telefonu.

Inną metodą odzyskiwania danych z uszkodzonego telefonu z systemem Android jest użycie kabla USB OTG. Jest to prosty, bezpieczny i pewny sposób na odzyskanie danych z uszkodzonego telefonu. Aby to zrobić, podłącz telefon do zewnętrznego wyświetlacza i postępuj zgodnie z samouczkiem krok po kroku dostarczonym przez oprogramowanie.

Dane adresowe:

AKTE Odzyskiwanie danych – Kontakt
ul. Morasko 17, 61-680 Poznań
Telefon: 784 898 784
Telefon: 784 380 784
opłata za połączenie wg taryfy operatora
e-mail: [email protected]

Dodaj komentarz

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *